«Бесплатные объявления +»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Мышевідлякувач з площею покриття 200 кв. метрів
Мышевідлякувач з площею покриття 200 кв. метрів
Представляємо вашій увазі мышевідлякувач, а також щуревідлякувач 2 в 1 «УЗ-002», який працює на площі до 200 кв. метрів.
Призначений для будинків, квартир та інших побутових приміщень, а також офісів, складів, гаражів, сховищ зерна, харчових підприємств і т. д. Завдяки застосованому генератора безперервно мінливою частоти, не викликає звикання у гризунів. Паралізує можливість спілкування з одноплемінниками і заважає їм орієнтуватися в темряві. Відлякування шкідників досягається за рахунок того, що вони не можуть адаптуватися до постійно змінюється ультразвукового сигналу, який випромінює прилад. Умови стають вкрай некомфортними для гризунів. У мишей і щурів з"являється почуття тривоги і страху. Гризуни відчувають наростаючий стрес і залишають приміщення протягом 4 тижнів. Ультразвукові сигнали, що випромінюються відлякувачем становлять від 18 000 до 30 000 Гц, дані сигнали не чутні для людини і більшості домашніх тварин. Ультразвук не проникає через стіни, але добре відбивається від твердих поверхонь. Відмінно працює при будь-яких температурах, це дає ще більше можливостей для місць його установки.
Гарантійний термін справної роботи – 6 місяців з дня покупки. Безкоштовна доставка товару. Пропонуємо якісний товар за доступною ціною. Ультразвуковий відлякувач «УЗ-002» є українською розробкою, тому і має мінімальну ціну 490 гривень. Інтернет – магазин «I-Protect» працює для вашого комфорту


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также:
Похожие рубрики в других газетах: Продам / Другое / Всё для дома / Ковель
Поиск похожих объявлений в других газетах: Мышевідлякувач з площею покриття 200 кв. метрів